Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat Organizasyonları

Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat Organizasyonları

Uzmanlığımızı, kaynaklarımızı, bir de iş seyahatlerini farklı bir deneyime dönüştürme heyecanımızı birleştirip, bazen özel tasarlanmış tatilleri, bazense üst düzey bir seyahat programları unutulmaz kılacak detayları kovalıyoruz.
Bayi Seyahatleri

Bayi Seyahatleri

Çalışanlarınızla en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmek için Travel Club MICE' nin özel tur fırsatları sizi bekliyor. İster yurt içinde isterseniz de yurt dışında bayi toplantıları, lansmanlar ve teşvik gezileri için sayısız seçenek sunan Travel Club MICE, dört dörtlük bir organizasyon için sizi bekliyor.
Bayi Seyahatleri
Toplantı ve Kongre Organizasyonları

Toplantı ve Kongre Organizasyonları

Organize etmek istediğiniz  toplantının imajına , önemine  ve büyüklüğüne göre öncelikle size en uygun mekanı belirliyoruz. Başarılı , farklı ,kusursuz organizasyon yapmak için hizmette sınır tanımıyoruz.
Incentive

Incentive

Değerli firmalarımızın iç dinamiklerine göre özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezilerini şirket ve çalışanlarının iletişimini daha da yükseltimek için 25 yıllık tecrübemizi kullanıyoruz. Dünyanın dört bir yanında, profesyonel rehberlerimiz eşliğinde sıra dışı motivasyon gezileri organize ediyoruz. Otel, restaurant ve özel mekânların temini, havalimanında  karşılama ve uğurlama hizmetleri, organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı, hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması, yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmetler vermek üzere dinamik ve çağdaş yöntemleri ilke edinen kadromuzla 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.  
 

Incentive
Özel Etkinlikler ve Prodüksiyonlar

Özel Etkinlikler ve Prodüksiyonlar

Travel Club Mice açılış, davet, parti, konser, gösteri gibi ses, görüntü, ışık sistemlerinin yanı sıra oturma düzeni, saha personelinin (servis, bar, karşılama vb.) kullanıldığı, yemekli yemeksiz tüm etkinliklerde hizmet sağlamaktadır. Mekana uygun tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, sahne düzenlemesi gibi tüm konularda alanının en yaratıcı ve uygun biçimde kullanılmasını sağlamaktayız.
Vize Alım Hizmetleri

Vize Alım Hizmetleri

Travel Club MICE farkıyla, dünyanın neresi olursa olsun vizenizi cepte bilin. Başta Avrupa Birliği'ne üye olan devletlere Schengen vizesi olmak üzere, tüm yurtdışı seyahatlerinizde vizenizi zahmetsizce ve sıra beklemeden almanıza yardımcı oluyoruz.
Vize Alım Hizmetleri
Referanslarımız